ZWROTY, WYMIANY I REKLAMACJE

 

ZWROT

Na zwrot u nas masz 14 dni. Jeśli chcesz zwrócić produkt (żałujemy, ale rozumiemy!), poniżej znajdziesz instrukcję, jak to możesz zrobić: Pobierz i wypełnij formularz, możesz go wysłać w formie elektronicznej. Zapakuj nieużywane produkty i wyślij do nas na adres: BY MIŁOŚĆ ul. Adama Mickiewicza 22a/2, 01-551 WarszawaWyślij do nas formularz z punktu 1 na adres e-mail: hello@sckissme.com i prześlij link do śledzenia przesyłki. Koszt wysyłki zwrotnej ponosisz Ty. Zwrotu pieniędzy dokonamy jak najszybciej, ale mamy na niego 14 dni.

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić produkt na inny, postępuj według poniższych wskazówek:

  1. Wyślij wiadomość o chęci wymiany na adres: hello@sckissme.comW wiadomości podaj numer zamówienia, jakie produkty chcesz wymienić oraz powód wymiany. Po zaakceptowaniu przez nas wymiany wyślij produkty na adres: BY MIŁOŚĆ ul. Adama Mickiewicza 22a/2, 01-551 Warszawa. Prześlij do nas numer śledzenia a my wyślemy do Ciebie nowe produkty. Koszt wysyłki zwrotnej ponosisz Ty.

REKLAMACJA

Przykro nam, że coś poszło nie tak. Na pewno zrobimy wszystko, by wyjaśnić sprawę i nie pozostawić Cię z problemem. Pobierz i wypełnij formularz, możesz go wysłać w formie elektronicznej, więc nie musisz drukować i podpisywać. Zapakuj uszkodzone produkty i wyślij do nas na adres: BY MIŁOŚĆ ul. Adama Mickiewicza 22a/2, 01-551 WarszawaWyślij do nas formularz na adres e-mail: hello@sckissme.com i prześlij link do śledzenia przesyłki. Koszt wysyłki zwrotnej ponosimy my. Reklamację rozpatrzymy jak najszybciej, odezwiemy się maksymalnie do 14 dni roboczych od otrzymania przez nas Twojej paczki.